نشست مشترک انجمن صنایع نساجی ایران و انجمن صنایع پوشاک ایران

عصر روز یکشنبه سوم تیر ماه هزار و صد و پنجاه و هفتمین نشست هیأت مدیره انجمن صنایع نساجی ایران میزبان هیأت مدیره جدید انجمن صنایع پوشاک بود. 

عصر روز یکشنبه سوم تیر ماه هزار و صد و پنجاه و هفتمین نشست هیأت مدیره انجمن صنایع نساجی ایران میزبان هیأت مدیره جدید انجمن صنایع پوشاک بود. 


در این نشست رئیس هیأت مدیره جدید انجمن صنایع پوشاک ضمن معرفی اجمالی این انجمن به طرح نظرات و دیدگاه‌های انجمن صنایع پوشاک در تعامل با صنعت نساجی در تامین مواد اولیه مورد نیاز خود پرداخت. 
رامین جوانرود با اشاره به رشد واحدهای پوشاک در سال‌های اخیر تعامل و همراهی بیشتر بین دو تشکل را در آشنایی بیشتر واحدهای نساجی با نیازها و سلایق تولیدکنندگان پوشاک را موثر دانست. 
در این نشست که با هدف همراهی و گسترش مناسبات همکاری‌های این دو تشکل برگزار شده بود، در خصوص مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و لزوم شفاف سازی آمارهای مربوط به مصرف، تولید، واردات و قاچاق بحث و تبادل نظر شد. لزوم تامین مواد اولیه با کیفیت، قیمت و تحویل به موقع، هزینه‌های فروشگاهی، واردات کالای نساجی، عوامل موثر بر قیمت تمام شده و قوانین و مقررات مزاحم از جمله موارد مطروحه در این نشست بود. حضور اعضای انجمن صنایع پوشاک در جلسات کارگروه‌های انجمن صنایع نساجی ایران و طرح نظرات، دیدگاه‌ها و نیازهای ایشان از جمله موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح شد. 
در این نشست که بیش از سه ساعت به طول انجامید حاضرین به طرح نظرات و دیدگاه‌های خود در خصوص مسائل و مشکلات فی مابین پرداختند و مقرر شد تا همکاری و هماهنگی‌های بیشتری بین دو تشکل صورت پذیرد.

دبیرخانه انجمن نساجی ایران

این خبر در واحد اخبار انجمن صنایع نساجی ایران تهیه و به نگارش در آمده است

نظرات شما

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

آدرس پست الکترونیکی شما نمایش داده نخواهد شد