در کارگروه نخ فیلامنت انجمن بررسی شد : چگونگی عرضه محصول در بورس کالا

نخستین جلسه کارگروه نخ فیلامنت انجمن صنایع نساجی ایران با حضور اعضای این کارگروه در صبح روز یکشنبه اول خرداد ماه در محل دفتر انجمن تشکیل شد.

نخستین جلسه کارگروه نخ فیلامنت انجمن صنایع نساجی ایران با حضور اعضای این کارگروه در صبح روز یکشنبه اول خرداد ماه در محل دفتر انجمن تشکیل شد.

در این نشست که شرکتهای صاحب نام این صنعت حضور داشتند در خصوص مسائل پیش روی توسعه این صنعت بحث و تبادل نظر شد هم افزائی در تامین مواد اولیه مورد نیاز با قیمت مناسب در جهت کاهش قیمت تمام شده در حمایت از زنجیره ارزش یکی از مهمترین موضوعات مورد بحث این نشست بود.
حاضرین همچنین در خصوص چگونگی عرضه مواد اولیه مورد نیاز در بورس و لزوم افزایش کف عرضه در جهت کاهش رقابت و نیز موضوع عرضه محصولات تولیدی در بورس و مشکلاتی که این موضوع برای واحدهای تولیدی بهمراه خواهد داشت بحث وتبادل نظر نمودند موضوع همفکری و اتخاذ تصمیم در خصوص میزان واردات مستربچ و بوبین کاغذی در جهت حمایت از ساخت داخل و همچنین تامین کیفی واحدهای نخ فیلامنت از جمله موضوعات مورد بحث در این نشست بود. همچنین در این جلسه در خصوص انتخاب رئیس و دبیر کارگروه بحث و تبادل نظر بسیاری صورت پذیرفت که در نهایت آقایان حسین اخوان بروجنی و اکبر لباف به سمت رئیس و دبیر کارگروه انتخاب شدند.
که ضمن تبریک به این عزیزان موفقیت بیش از پیش اعضای کارگروه را مسألت داریم.

دبیرخانه انجمن نساجی ایران

این خبر در واحد اخبار انجمن صنایع نساجی ایران تهیه و به نگارش در آمده است

نظرات شما

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

آدرس پست الکترونیکی شما نمایش داده نخواهد شد